Golf Adventures má za sebou čtvrtou úspěšnou sezónu

Je to jako když končí dětem prázdniny. Odehráli jsme poslední turnaj Golf Adventures 2013. Celou golfovou tour jsme pro připravovali od chvíle, kdy loni skončil poslední turnaj a nyní můžeme začít zase na novo připravovat sezónu 2014.

Letos jsme měli štěstí na pěkné počasí. Na jediném turnaji nelilo, nepřišla bouřka – byla to prostě pohoda.

Délka každého turnaje nepřesáhla 5 hodin a výsledky byly vždy spočítany do 60 minut. Slavnostního vyhlašování výsledků a předávání cen se tak podařilo za velké účasti téměř všech hráčů. Skvělá jazzová kapela pak každému vítězi v kategorii zahrála krásnou famfáru při předávaní cen a nádherných pohárů ze sklárny Mottl. 

Ochutnávky na tří parových jamkách jsou tradiční světlý bod i pro golfistu, kterému se zrovna v ten den nedaří. Eagle čerstvé noviny, které vydáváme ke každému turnaji pro každého golfistu při snídani, kde jsou novinky od nás i ze světa golfu, a který  připravují kolegové z grafického oddělení EnterPromo Aleš s Gábinou. Naše vlastní vody Eagle Water na tří parových jamkách zajistily všechny turnaje bez útrap žízně i při horkém počasí. Red Bull dal křídla, a skvělý koňak odhodlání bojovat o každou jamku. A na závěr květina pro všechny golfisty. 

Více informací o platformě a turnajích se dozvíte na http://www.golfadventures.cz

 

« Zpět | Verze pro tisk