Novinky

Letošní český mejdan s Impulsem opět hlásil Vyprodáno !!!

Český Mejdan s Impulsem měl letos opět svou hymnu. Michal David a producent Jan Hruška dali dohromady úpravu písně – My máme prima rodiče – kterou nechali předělat na skladbu „Český mejdan podle plánu „ a letní hitovka byla tak na světe . Za velkého zájmu posluchačů Radia Impuls pak během léta a podzimu proběhla i pěvecká soutěž. Vítěz byl pak pozván do O2 Arény , kde si tuto mejdanovku společně zazpíval z Michalem Davidem na živo..

IGY IN THE WONDERLAND 2.2.2018

Společnost Stratex Communication vyhrála výběrové řízení na slavnostní otevření největšího obchodního centra v Jižních Čechách  – OC IGY patřící do skupiny CPI Property Group Radovana Vítka. Celý slavnostní večer byl inspirován kultovním snímkem Alenka v říši divů a tomuto tématu byl podřízen i celý večer – od pozvánek počínaje, po skladbu cateringu, welcome drink, outfity hostesek a obsluhujícího personálu, četné dekorace a v neposlední řadě hlavně program.

Český mejdan s Impulsem 16. 12. 2017

Po loňské zcela vyprodané O2 aréně, kde se představila plejáda těch největších hvězd české a slovenské populární hudby, se po více než roce vrátil na místo činu Český mejdan s Impulsem. Tento unikátní hudební „minifestival“, který proběhl 16.prosince, odstartovala 30.minutovým vystoupením velmi populární skupina Slza . Na jejím playlistu nechyběly jejich největší hity, které především na YOUTUBu trhají rekordy shlédnutí jako „Celibát“,“ Katarze“ nebo „Lhůta záruční“.

Workshop Russell Hobbs

Pro společnost Spectrum Brands – zastupující takové značky jakými je Varta, Remington či Russell Hobbs – jsme pro posledně zmiňovanou značku připravili a zorganizovali workshop pro novináře a distributory, na kterém byly představeny novinky pro období podzim/zima 2017.

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2017

Po loňském úspěchu říjnového koncertu Český mejdan s Impulsem připravujeme pokračování! Stratex Communication, Rádio Impuls a Bestsport připravily druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem, tentokrát se sloganem „ Zpívá celé Česko“. Letos se odehraje před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 aréně. K prvním ohlášeným jménům přibyla teď i další. Především potvrdil svou účast Karel Gott, který chystá i premiéru nového duetu s No Name. Do hvězdné sestavy přibyla i nadějná a cenami Anděl ověnčená zpěvačka Lenny a pamětníci se mohou těšit na největší hity Jana Kalouska. Chybět nebudou ani už dříve ohlášená jména: Lucie Bílá, Miro Žbirka, Ewa Farna, Michal David, Ilona Csáková, Petr Kolář, Dasha. Chybět nebudou ani současné úspěšné skupiny Slza a Mandrage.

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2016

Více než 15 měsíců uplynulo od chvíle, kdy se nápad, zrozený v hlavě Jana Hrušky – jednatele společnosti Stratex a Jiřího Hrabáka – generálního ředitele Radia Impuls, podařilo zrealizovat. Již od začátku si nekladli malé cíle. Jejich plánem bylo představit českému divákovi podívanou, show a hudební zážitek nejhranějších českých a slovenských interpretů formou živého koncertu ve  vysočanské O2 aréně. Ta svou kapacitou patří mezi největší kryté arény v Evropě a její kapacita při plném obsazení se blíží 18 tisícům diváků.

Karel Gott představil v exkluzivní premiéře svou novou píseň na rádiu Impuls a přislíbil účast na Českém mejdanu s Impulsem

Po téměř roční pauze přijal Karel Gott pozvání k živému rozhlasovému rozhovoru. V odpoledním vysílání Fandy a jeho české bandy na Rádiu Impuls uvedl v premiéře svou novou píseň „Země vstává“ autorů Michala Davida a Lou Fanánka Hagena.

Expert Elektro podporuje českou hudbu. Stal se partnerem megakoncertů v O2 arena.

Více než desítka pěveckých hvězd, pět hodin české a slovenské muziky, obří podium, ohromující projekce a tisíce milovníků domácí populární hudby. Takový bude 15. října v pražské O2 arena koncert Český mejdan s Impulsem, jehož hlavním partnerem se stala společnost Expert Elektro.

Český mejdan s Impulsem

Nejsledovanější česká rozhlasová stanice Rádio Impuls přišla s novou strategií rádia v oblasti pořádání a podpory koncertů. Místo reklamních kampaní na koncerty, které pořádají různé agentury, organizuje 15. října v pražské O2 Aréně svůj vlastní koncert Český mejdan s Rádiem Impuls, který dramaturg Jan Hruška označuje za „pětihodinový minifestival v hale“. Představí se na něm desítka legend české populární hudby.

Příměstský tábor Pražský hrad

Stejně jako loni, i letos jsme společně se Správou Pražského hradu připravili příměstský tábor pro děti v prostorách Pražského hradu, zámku Lány a obory Lány, tentokráte ve třech turnusech. Program tábora má za úkol děti seznámit zábavnou a naučnou formou nejenom s důležitými historickými osobnostmi, ale i s důležitými událostmi z historie Hradu. Letos je vše samozřejmě podtrženo významným výročím nejslavnějšího českého krále, Karla IV.

Naučná stezka Divoká Šárka

Do portálu Prague Guide jsme přidali nového průvodce, tentokrát po naučné stezce přírodní rezervací Divoká Šárka. Nová stezka je zřízena Odborem ochrany prostředí Magistrátu hlavního města Prahy a provede návštěvníky po největším chráněném území v Praze.

Obermeyer Helika

Pro společnost Obermeyer Helika jsme pořádali oslavu 25. výročí založení pobočky v České republice. Akce se konala v galerii Národní technické knihovny v Praze.

BCD Travel

Nadnárodní společnost BCD Travel se přestěhovala do nových prostor, ve kterých Stratex communication zajišťoval kompletní výtvarné řešení.

Sezóna turnajů Knauf Golf Adventures 2016 úspěšně zahájena

Dýšina u Plzně přivítala hráče první serie golfových turnaju Knauf Golf Adventures v té nejlepší možné kondici. Hřiště se chystá za 10 dnů hostit Ladies European Tour a kvalita hřiště a především greenů, byla na špičkové úrovni. Pro každého golfistu splněný sen.

Original Marines

Zkraje roku vyhrála společnost Stratex Communications výběrové řízení společnosti zastupující italskou značku Original Marines,

Obecní dům

Na portále Prague Guide jsme přidali nového průvodce po Obecním domě. Tím jsme opět rozšířili portfolio unikátních obrazových průvodců po historických místech a zajímavostech Pra­hy.

20 let Expert Elektro

Uspořádali jsme slavnostní večer u příležitosti 20. letého výročí společnosti Expert Elektro  v prostorách Královské zahrady na Pražském hradě. Slavnostního večera se zúčastnili VIP partneři a investoři, provozující pobočky Expert Elektro po celé České republice. Pro hosty byl připraven bohatý raut a pestrý doprovodný program.

Olšanské hřbitovy

Na portále Prague Picture Guide jsme přidali nového průvodce po Olšanském hřbitově. Tím jsme opět rozšířili portfolio unikátních obrazových a audio-průvodců po historických místech a zajímavostech Pra­hy.

 

 

 

 

 

 

 

Příměstský tábor na Pražském hradě

Společně se Správou Pražského hradu jsme letos poprvé připravili a kompletně zajistili příměstský tábor pro děti, konající se přímo v prostorách Pražského hradu, zámku Lány a obory Lány. Program tábora měl za úkol děti seznámit zábavnou a naučnou formou nejenom s důležitými historickými osobnostmi, ale i se základními zajímavými událostmi z historie Hradu. 

Příměstský tábor probíhal ve dvou turnusech – na přelomu července a srpna. Dle ohlasů dětí i rodičů vše proběhlo k oboustranné spokojenosti. Věříme, že se z příměstkého tábora na Pražském hradě stane tradice.

 

 

 

 

Quadrio získalo dvě trofeje Czech Event Awards

Opening multifunkčního centra Quadrio získal dvě ocenění  v prvním ročníku soutěže Czech Event Awards a to v kategorii Opening/Launch i speciální cenu za Koncept roku. Event se musel vypořádat s řadou limitujících dispozic, výsledkem pak byla party plná originálních a na míru šitých řešení. „Poděkování patří zejména agentuře Stratex Communication, která stála za konceptem a produkčním zajištěním celé akce,“ řekl Jan Burian, tiskový mluvčí CPI Property Group.
 
 

Stratex pořádal slavnostní otevření komplexu Quadrio

Slavnostní otevření multifunkčního centra Quadrio si nenechalo ujít mnoho osobností ze světa podnikání, politiky a kultury. Ze známých tváří přišli například známý malíř Kristian Kodet, televizní hvězda Rey Koranteng, Emma Smetana a Petr Svoboda, nebo aktuální Česká Miss Gabriela Franková. 

www.youtube.com/…/piE-zT2PLeQ?…

Módní „častušky“ Beaty Rajské dorazily i do Central Parku

Ochutnávku ze své „neoprenové“ kolekce na podzim a zimu připravila 17. září v átriu unikátního bytového projektu Central Park Praha uznávaná módní návrhářka Beáta Rajská. Během slavnostního večera představila 15 vybraných kousků své kolekce, ke které ji inspirovala loňská návštěva Ruska. Nese název Častušky odkazující na ruské říkanky a popěvky.

 

 

 

 

 

 

 

Smart Picture Guide

Smart Picture Guide je edicí průvodců pro tablety a chytré telefony. První tituly edice jsme publikovali v srpnu 2014 – pro Správu Pražského hradu jsme vytvořili aplikace, které se staly oficiálními průvodci Pražského hradu.

 

 

 

 

 

 

Investiční setkání ČSOB

Již čtvrtým rokem zajišťujeme pravidelné investiční semináře ČSOB, pořádané pro klienty banky. Jarní část se konala od března do června, kdy se uskutečnilo 27 setkání. V září odstartuje podzimní vlna, ve které proběhne 22 setkání. Pro VIP klienty ČSOB je vždy připravena nejen naučná prezentace, ale i bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program.

 

 

 

 

Kunětická Hora prověřila golfisty

V úterý 24. června proběhl další z turnajů Knauf Golf Adventures. Tentokrát jsme zavítali do východních Čech na špičkové hřiště Golf Resort Kunětická Hora, které přilákalo 80 golfistů.

 

 

 

 

Jedno z nejkrásnějších hřišť v ČR hostilo turnaj Knauf Golf Adventures

Druhý turnaj letošní série Knauf Golf Adventures se konal na hřišti Astoria Golf Resort Cihelny. Téměř letní termín 17. června sliboval příjemné počasí a to se také podle očekávání splnilo. Podmínky pro golf byly takřka ideální.

 

 

 

Kulinářský souboj v Central Parku Praha

Ve středu 11. června se Central Park Praha proměnil v bojovou arénu. Utkali se zde totiž dva odborníci na stravu a vaření. Své síly změřili šéfkuchař Jaroslav Sapík a propagátor zdravé výživy Vítek Chaloupka. Na kulinářský souboj se přišlo podívat na 50 hostů, kteří se sešli ve velkém penthousu v jedné z věží Central Parku Praha. Kromě krásného výhledu hosté mohli ochutnat dobré občerstvení a návštěvu projektu spojit s prohlídkou nadstandardního bydlení, které Central Park Praha nabízí. 

 
 
 
 
 
 
 

Knauf Golf Adventures odstartoval golfovou tour v Mladé Boleslavi

Čtvrtek 15. května znamenal pro milovníky golfu velký den – turnajem v Mladé Boleslavi začal pátý ročník golfové tour Knauf Golf Adventures. Přes nepřívětivou předpověď počasí se na hřišti Golf Mladá Boleslav sešlo 84 golfistů natěšených na letošní golfovou sezónu. Jak nejlépe začít takový den? Společnou snídaní a ochutnávkou francouzských koňaků ve společnosti šarmatní moderátorky (a mimochodem také zapálené golfistky) Štěpánky Duchkové.

 

 

 

Ze vzorového bytu se stala na měsíc galerie

Ze vzorového bytu rezidenčního projektu Central Park na pražském Žižkově se stala na jeden měsíc galerie. V rámci prodejní výstavy, která byla přístupná stávajícím vlastníkům bytů i zájemcům o koupi, tu vystavoval přední azerbajdžánský umělec Ebrahim Ehrari a malířky a kostýmní výtvarnice Zebo Nasirova a Sayyora Muin, obě původem z Uzbekistánu. Obrazy byly doposud vystaveny v berlínské galerii Berlin-Baku.
 
 
 
 
 
 
 
 

Central Park Praha na jeden den uměleckou galerií

Na akci nazvané ShowArt, která se konala 24. dubna v prostorách projektu Central Park Praha, byla hostům představena zajímavá malířská díla 20. století a užité umění v podobě nábytku. Experti z aukčního domu Dorotheum poskytli k vystaveným dílům zajímavé komentáře. Hovořili nejen o tom, jak jednotlivé kusy dokážou obohatit prostředí, ve kterém žijeme, ale také o specifikách investice do umění. Návštěvníci se dozvěděli, o co je na trhu s uměním největší zájem a mnoho dalšího o výběru uměleckého díla.

 

 

 

Nový grafický styl sezónního menu pro Bageterii Boulevard

Pro našeho dlouholetého klienta, Bageterii Boulevard, jsme navrhli nový moderní styl, který se promítl především ve vizuálech zimního menu a také v komunikaci produktů na pobočkách.

 

 

 

 

Začátek prosince ve znamení Vánoc a tradičních vánočních trhů

V předmikulášský večer jsme uspořádali v Central Parku Praha „Vánoční jarmark“. Na něm mohli návštěvníci ochutnat netradiční vánoční občerstvení, nechat se inspirovat vánoční výzdobou nebo si vyrobit vlastní originální ozdoby. A kdo dal před ruční výrobou raději přednost nákupu, mohl zavítat do stánku dekoratérství a květinářství Floristino Kristino. Návštěvníci vybírali z bohaté nabídky a domů si odnášeli krásné dekorace, které o Vánocích jistě ozdobí jejich domovy a navodí příjemnou atmosféru.

Vánočně vyzdobený byl i vzorový byt Penthouse, kde se ve večerních hodinách konala Christmas Champagne Party. Akci opět moderovala Štěpánka Duchková a krásný večer dokreslovala hudba Jazzterdays tria.

 

 

 

Módní přehlídka ItálieDoSkříně

V listopadu jsem  připravovali veškerou grafiku vč. výrobu na módní přehlídku ItálieDoSkříně v klubu Solidní Jistota! K vidění zde byly nejnovější kolekce značek Navigare, Alcott a Yes!Miss. Krásné modely předvedly modelky Miss Dance 2013 a modela přišel dělat muž roku 2011 Martin Gardavský. Součástí módní přehlídky byl křest kalednáře Simix 2014.

 

 

 

 

Golf Adventures má za sebou čtvrtou úspěšnou sezónu

Je to jako když končí dětem prázdniny. Odehráli jsme poslední turnaj Golf Adventures 2013. Celou golfovou tour jsme pro připravovali od chvíle, kdy loni skončil poslední turnaj a nyní můžeme začít zase na novo připravovat sezónu 2014.

Letos jsme měli štěstí na pěkné počasí. Na jediném turnaji nelilo, nepřišla bouřka – byla to prostě pohoda.

Délka každého turnaje nepřesáhla 5 hodin a výsledky byly vždy spočítany do 60 minut. Slavnostního vyhlašování výsledků a předávání cen se tak podařilo za velké účasti téměř všech hráčů. Skvělá jazzová kapela pak každému vítězi v kategorii zahrála krásnou famfáru při předávaní cen a nádherných pohárů ze sklárny Mottl. 

Ochutnávky na tří parových jamkách jsou tradiční světlý bod i pro golfistu, kterému se zrovna v ten den nedaří. Eagle čerstvé noviny, které vydáváme ke každému turnaji pro každého golfistu při snídani, kde jsou novinky od nás i ze světa golfu, a který  připravují kolegové z grafického oddělení EnterPromo Aleš s Gábinou. Naše vlastní vody Eagle Water na tří parových jamkách zajistily všechny turnaje bez útrap žízně i při horkém počasí. Red Bull dal křídla, a skvělý koňak odhodlání bojovat o každou jamku. A na závěr květina pro všechny golfisty. 

Více informací o platformě a turnajích se dozvíte na http://www.golfadventures.cz

 

Focení kalendáře Simix pro rok 2014

Simix se začátkem září 2013 přestěhoval do nového showroom v Dejvicíh, a tak jsme  v rámci této příležitosti přichystali slavnostní otevření během které se konalo focení kalendáře pro rok 2014. Ujal se ho uznávaný fotograf Jaroslav Urban. Na fotografiích v kalendáři na luxusních vozech polehává krásná Eliška Bučková, Veronika Chmelířová Procházková a Tereza Budková.
 
Zatímco muži na otvíračce autosalonu Simix motors sledovali focení kalendáře, ostatní VIP a jejich děti zaujaly závody vozů na autodráze o vavřínový věnec.
 
 
 
 

Chef Parade v Central Parku Praha

Pětichodové degustační menu v podání šéfkuchaře Jana Horkého z vyhlášené Francouzské restaurace v Obecním domě si pozvaní hosté mohli vychutnat ve středu 18. září 2013 v Central Parku Praha. Akci opět produkčně zajišťovala agentura Stratex. 

Součástí chef parade byl i odborný výklad k jednotlivým pokrmům, skvělou chuť jídel doplnil také výběr kvalitních vín. Večer zahájila krátkým proslovem jednatelka společnosti CP Praha, paní Iveta Krausová, večerem hosty provedla moderátorka Štěpánka Duchková. Pro děti byla připravena zábava v dětském koutku.

 

Vážná hudba zněla Central Parkem Praha

Pro milovníky vážné hudby jsme nachystali 18. června 2013 v Central Parku Praha koncert známého Stamicova kvarteta.

Hudebníci, kteří sklidili řadu úspěchů a ocenění po celém světě, pro tento večer zařadili do repertoáru dvě skladby. Jako první zazněl Smyčcový kvartet B dur „Lovecký“ od W. A. Mozarta, po něm následoval Smyčcový kvartet F dur „Americký“ Antonína Dvořáka. Od návštěvníků, které celou akcí slovem provedla Štěpánka Duchková, se dokonalá a působivá interpretace skladeb dočkala zasloužených ovací.

Pro všechny hosty bylo připraveno také občerstvení a možnost prohlédnout si vzorové a volné byty.

 

 

Na Stojáka

Pozvaní hosté i rezidenti Central Parku Praha ve středu 12. června 2013 prožili večer ve znamení smíchu a dobré zábavy. V rámci série kulturních akcí pořádaných společností Stratex  hosty pobavilo představení Komici s.r.o., ve kterém vystupovali účinkující z dnes již kultovní série Na stojáka. Na pódiu se postupně vystřídali populární baviči Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková a Miloš Knor, kteří u diváků sklidili zasloužený aplaus.
 
A protože nejen kulturou živ je člověk, připravili jsme pro všechny přítomné grilování .
 
 
 
 
 

Banner v Holešovičkách

Stratex Media nově provozuje reklamní plochy V Holešovičkách směrem z centra na Letňany. Horní plachta (72 m2) je vhodná na prezentaci loga a spodní (20 m2) na samotný vizuál. Nachází se na silniční komunikaci, kde za den projede přibližně 75 000 vozidel. 

CONDOR – BCD Travel

Pro CONDOR – BCD Travel jsme připravili spojení loga CONDOR a BCD Travel včetně loga manuálu. Společně s architekty připravujeme rebranding všech licenčních poboček a novou vizuální identitu. Na konec a začátek příštího roku připravujeme pro CONDOR – BCD Travel outdoorovou kampaň v Brně, Českých Budějovicích a Ostravě.

Investiční semináře ČSOB

V březnu začala již třetí jarní vlna investičních seminářů ČSOB, které Stratex zajišťuje. Celkem v jarním  období proběhlo 15 seminářů po celé ČR. Pro VIP klienty ČSOB je vždy připravena nejen naučná prezentace, ale i bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program. Další vlna investičních setkání nás čeká na podzim.

Sportovně zábavný den se Sluníčkem a Mateřídouškou v CPP

Pupík a Líza, populární postavičky časopisu Sluníčko, zvaly prostřednictvím rádia Impuls, billboardů, letáků a inzerce děti i jejich rodiče na sportovně-zábavné rodinné odpoledne v projektu Central Park Praha, které i letos organizovala agentura Stratex Communication. Kromě hlavních hrdinů populárního kresleného časopisu Sluníčko vydavatelství Mladá fronta čekal na návštěvníky bohatý doprovodný program plný zábavy, soutěží, her i občerstvení. 

 

 

Golf Adventures

První turnaj sedmidílné gofové tůry Golf Adventures  2013 zahájil 15.května  v Golf Parku Plzeň v Dýšině sezonu ideálním počasím i bezchybně fungující organizací.

Postarala se o to platforma  Golf Adventures složená ze společnosti Stratex Communication a BCD Travel. Generálním partnerem platformy pro rok 2013 je společnost Knauf.

 

 

 

1