Knauf Golf Adventures

Knauf Golf Adventures

Knauf Golf Adventures je platforma zaměřená na golf a vznikla ve spolupráci cestovní kanceláře BCD Travel, která je specialistou na golfové zážitky, se společností Stratex Communication a společností Knauf.

PROČ GOLF?

Golf kromě samotného sportovního prožitku přináší i bohaté společenské aktivity a kontakt s přírodou. Vnímáme ho jako sport pro každého, jako sport, který lidem umožňuje sdílet společné zážitky bez ohledu na věk, pohlaví či sociální status. Ve světě už golf dávno není brán jako sport pro společenskou smetánku a my bychom rádi dosáhli podobného posunu v myšlení i u nás. Golf posiluje vztahy a komunikaci mezi lidmi, rozvíjí smysl pro fair play, učí otevřenosti a podporuje ohleduplný přístup k přírodě. Domníváme se, že tyto hodnoty jsou společensky důležité, sami je vyznáváme, a proto jsme si vybrali golf.

GOLFOVÉ TURNAJE

Pro naše partnery každoročně připravujeme kompletní golfovou tour čítající standardně 8–10 turnajů po celé ČR. Naše turnaje jsou na profesionální úrovni, moderují je známe osobnosti z golfového prostředí a výherci si od nás odnášejí hodnotné ceny. Partneři tour si tedy mohou být jisti, že sobě i svým nominovaným hráčům poskytnou jedinečný golfový den.

Golf Adventures patří mezi členy: IATA IAGTO

www.golfadventures.cz